تاریخچه

سیف صنعت

تاریخچه

شرکت دانش بنیان سیف صنعت توسط آقای مهدی آلان بنیان گذار شرکت در 28 آبان ماه سال 1370 با پشتوانه سالها فعالیت صنعتی ایشان و در راستای اهداف و سند چشم انداز کشور تاسیس گردیده است. ایشان همواره بر خودباوری و تلاش خستگی ناپذیر در امر آموزش و ارتقاع مهارت پرسنل اعتقاد داشته اند ؛ و رضایت مشتریان و پرسنل کارخانه را بی نظیر ترین لذت برای یک کارآفرین می دانند.

این شرکت با گروهی متشکل از 150 نفر پرسنل کارآزموده ،به عنوان پرقدمت ترین کارخانه تولید کننده انواع دیسک و صفحه کلاچ و مکانیزم قفل های خودرو در کشور می باشد و با بهره مندی از منابع انسانی خود به عنوان با ارزش ترین دارایی مجموعه ؛توانسته است به عنوان تامین کننده رسمی مجموعه خودروسازی سایپا و ایران خودرو گامهای موثری در توسعه دانش و فن آوری قطعات خودرو ایجاد نماید.

شرکت سیف صنعت قدیمی ترین تولید کننده ایرانی در تولید انواع کیت کلاچ برای خودروهای سبک می باشد و سبد محصولات این شرکت شامل سیستم های قفلی مانند انواع قفل های جانبی ، انواع ماژول های قفل، قفل صندوق عقب و انواع قفل های کاپوت جلو می باشد.

شرکت سیف صنعت از زمان تاسیس خود از سال 1991 تاریخچه موفقیت آمیزی را همراه داشته است . این شرکت بر پایه تامین قطعات دو خودرو ساز بزرگ کشور از جمله ایران خودرو و سایپا تولیدات خود را پیش برده است و با تکیه بر بخش تحقیق و توسعه ی قدرتمندش توانسته است قرارداد های موفقیت آمیزی را به امضا برساند.