درباره ما

شرکت سیف صنعت

(سهامی خاص)


شرکت دانش بنیان سیف صنعت توسط آقای مهدی آلان بنیان گذار شرکت در 28 آبان ماه سال 1370 با پشتوانه سالها فعالیت صنعتی ایشان و در راستای اهداف و سند چشم انداز کشور تاسیس گردیده است. ایشان همواره بر خودباوری و تلاش خستگی ناپذیر در امر آموزش و ارتقاع مهارت پرسنل اعتقاد داشته اند ؛ و رضایت مشتریان و پرسنل کارخانه را بی نظیر ترین لذت برای یک کارآفرین می دانند.

این شرکت با گروهی متشکل از 150 نفر پرسنل کارآزموده ،به عنوان پرقدمت ترین کارخانه تولید کننده انواع دیسک و صفحه کلاچ و مکانیزم قفل های خودرو در کشور می باشد و با بهره مندی از منابع انسانی خود به عنوان با ارزش ترین دارایی مجموعه ؛توانسته است به عنوان تامین کننده رسمی مجموعه خودروسازی سایپا و ایران خودرو گامهای موثری در توسعه دانش و فن آوری قطعات خودرو ایجاد نماید.


شرکت سیف صنعت قدیمی ترین تولید کننده ایرانی در تولید انواع کیت کلاچ برای خودروهای سبک می باشد و سبد محصولات این شرکت شامل سیستم های قفلی مانند انواع قفل های جانبی ، انواع ماژول های قفل، قفل صندوق عقب و انواع قفل های کاپوت جلو می باشد. شرکت سیف صنعت از زمان تاسیس خود از سال 1991 تاریخچه موفقیت آمیزی را همراه داشته است . این شرکت بر پایه تامین قطعات دو خودرو ساز بزرگ کشور از جمله ایران خودرو و سایپا تولیدات خود را پیش برده است و با تکیه بر بخش تحقیق و توسعه ی قدرتمندش توانسته است قرارداد های موفقیت آمیزی را به امضا برساند.استراتژی شرکت :

ماموریت :

تامین با کیفیت ترین کیت کلاچ و انواع مکانیزم قفل مورد نیاز خطوط تولید خودرو سازان و بازار یدکی کشور.

چشم انداز :

حضور فعال در بازار های کشورهای همسایه و خاورمیانه ، همکاری با شرکت های معتبر جهانی و بومی سازی فن آوریهای نوین انتقال قدرت.

استراتژی:

استراتژی دانش بنیان این کارخانه ، با هدف کاهش واردات کالاهای مصرفی و رشد تمایل مشتریان به کالاهای با کیفیت ملی است و این امکان را با پیش بینی تقاضای جدید بازار و بهبود عملکرد به سمت رشد سودآوری خود فراهم کرده است. سیف صنعت جدید دارای فناوری ، ابتکار ، پویایی و همچنین سودآوری بیشتری است.

اهداف :

1. تامین کننده برتر و قابل اتکای قطعات خودرو برای تولید کنندگان خودرو کشور
2. برند برتر و خوشنام برای مصرف کنندگان داخلی کشور
3. حضور فعال در بازارهاي منطقه‌اي و جهانی
4. ایجاد بستر و ساز و کارهاي لازم جهت جذب و بکارگیري نیروهاي مستعد و کارآمد
5. توسعه ساختارهاي منعطف، چابک و تعالی‌جو مبتنی بر محور دانش

خط مشی کیفیت :

شرکت سیف صنعت به عنوان تولید کننده پیشتاز قطعات خودرو در ایران با ایجاد زیرساخت قوی طراحی و تولید ، به اهمیت بهبود مستمر کیفت محصولات و خدمات توجه داشته و حفظ رضایت کلیه ذینفعان را محور اقدامات خود قرار داده است. بر این اساس نیز مجموعه ای از سازوکارهای مدیریت کیفیت یکپارچه و تعالی سازمانی به شرح زیر در این سازمان استقرار یافته است:
1- حرکت سازمان در مسیر توسعه پایدار و تعالی با رویکرد EFQM
2- مدیریت عملکرد شرکت های بر اساس الگوی ارزیابی EPMS
3- استقرار و پیاده سازی سیستم های مدیریت دانش با الگو برداری از مدل‌های اروپا (فرایندی ،نوناکو و تاکوچی)
4- استقرار و پیاده سازی سیستم های مدیریت تکنولوژی
5- استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت فرایندها و BPM بصورت کاملا مرتبط با KM و IT
6- استقرار استاندارد ISO TS 16949
7- استقرار استاندارد ISO 14001 در راستای حفظ و نگهداری محیط زیست
8- استقرار و پیاده سازی استاندارد OHSAS 18001 در راستای اصول ایمنی و بهداشت
9- توسعه زیرساخت های فنی و کیفی و استقرار استاندارد ISO 17025
10- استاندارد سازی محصولات
11- توسعه منابع سازمانی و تمرکز ویژه بر فرایندهای انگیزش و استقرار استاندارد ISO 10015
12- توسعه فرایندهای R&D و مهندسی با الگوبرداری از رویکردهای جهانی و ارتقائ سطح R&D و اجرای فرایند تکوین محصولات با رویکردهای APQP و PDP
13- تمرکز بر نیازمندیهای مشتریان و استفاده از الگوهایی نظیر QFD و ارتباط آن با فرایند مدیریت ارتباط با مشتریگواهینامه ایزو: